Особливості інтернет-еквайрингу для сайту

Онлайн оплата на сайті сьогодні – не забаганка інтернет-користувачів, а можливість для підприємців пропонувати високоякісний сервіс. Підключення еквайрингу на сайт дозволяє представникам електронної комерції приймати грошові перекази з використанням платіжних карток, електронних гаманців та інших інструментів безготівкових розрахунків. Використання цього інструмента дозволяє підприємцям забезпечити цілодобовий прийом замовлень та оплату карткою через сайт.
Підключити прийом платежів на сайті можуть абсолютно всі підприємці:

  1. Фізичні особи.
  2. Самозайняті громадяни.
  3. Юридичні особи.
  4. Приватні підприємці тощо.

Еквайринг на сайті дозволяє всім категоріям підприємців залучати нових клієнтів, збільшувати власний дохід. Нагадаємо, що прийом онлайн-платежів на сайті надає можливість задовольнити потреби осіб, які роблять покупки спонтанно.

Як працює інтернет-еквайринг на сайті?

Прийом оплати на сайті виконується дуже просто для обох сторін. Покупцеві необхідно тільки обрати товар або послугу та перейти до оплати покупки. Клієнт переводиться на сторінку, де потрібно вказати власні платіжні відомості, підтвердити бажання завершити грошовий переказ. Для верифікації особистості використовується спеціальний код або підтвердження за допомогою мобільного банкінгу.
Сьогодні еквайринг для магазину залишається найкращим способом привернути увагу нових клієнтів, особливо тих, які приймають рішення щодо покупки — спонтанно.

Як підключити інтернет-еквайринг на сайті?

З необхідністю додати опцію оплати товару чи послуги карткою на сайті стикаються абсолютно всі представники електронної комерції. Щоб підключити систему оплати на сайт, потрібно звернутися в CrossPay. Наша компанія пропонує вигідні умови на підключення еквайрингу на сайт.
Ми допоможемо обрати тарифний план, пройти реєстрацію та підключити онлайн-оплату на сайт. Гарантуємо сервіс високої якості.