Що таке еквайринг за посиланням?

Прийом платежів за посиланням сьогодні залишається дуже корисним інструментом для інтернет-магазинів, приватних підприємців та представників електронної комерції, які пропонують власні товари чи послуги онлайн. Технологія дозволяє суттєво зменшити час на виконання фінансових операцій, запропонувати клієнтам більш простий та зручний спосіб оплати замовлень.
Для прийому платежів за посиланням не потрібно встановлювати платіжну форму на сайт. Достатньо надіслати клієнту посилання будь-яким зручним способом. Прийом платежу за допомогою посилання характеризується великою кількістю переваг, тому його сьогодні використовують багато представників e-commerce.

Як це працює?

Інтернет-еквайринг за посиланням підходить представникам електронної комерції, які зацікавлені в розвитку без використання власного сайту. Наприклад, підприємцям, які пропонують товари та власні послуги за допомогою соціальних мереж, месенджерів та інших подібних інструментів.
Система швидких платежів за посиланням передбачає наступний принцип роботи:

  1. Замовник обирає товар або послугу, про що повідомляє продавця.
  2. Підприємець формує посилання в особистому кабінеті сервісу на потрібну сумму.
  3. Після генерації посилання воно відправляється покупцеві. Для цього можна використовувати електронну адресу, повідомлення на телефон або в месенджер.
  4. Клієнт сплачує замовлення.

Прийом оплати за посиланням обов’язково передбачає автоматичне формування платіжного документа для підтвердження факту виконання оплати.

В чому полягають переваги оплати за посиланням?

Цей спосіб розрахунку є дуже популярним, оскільки дозволяє підприємцям отримувати платіж протягом максимум 1 хвилини. Прийом оплат за посиланням не вимагає інтеграції платіжної форми на сайт, що заощаджує час та кошти. Також, цей спосіб зручний для тих, хто не має сайту. Якщо вас цікавить, як налаштувати оплату за посиланням, звертайтеся в CrossPay. Наші менеджери проконсультують, як підключити послугу оплати за посиланням.