Як працює мобільний еквайринг?

Еквайрингом через мобільний телефон дуже легко користуватися, тому технологія залишається популярною для багатьох підприємців. Для прийому платежів від клієнтів потрібно використовувати спеціальний мобільний додаток, який дозволяє швидко формувати платіжні документи з описом замовлення та сумою до сплати.
Система використовує картрідер для зчитування інформації з платіжної картки платника. Відомості надсилаються до банку-емітента, який проводить списання необхідної суми з рахунку власника банківської картки. Для завершення транзакції платник використовує PIN-код або власний цифровий підпис. Після того як платіж буде проведено, система генерує платіжний документ.

Підключення мобільного еквайрингу

Бажання купити мобільний еквайринг виникає в кожного підприємця, який намагається розвивати бізнес і пропонувати своїм клієнтам сервіс високої якості. Інтегрувати платіжний модуль до смартфона чи планшета можливо в CrossPay. Наша компанія пропонує вигідні умови підключення еквайрингу, гарантує легкість користування функціоналом додатку.
У більшості випадків підприємці швидко повертають кошти, що були направлені на підключення та оплату тарифу мобільного еквайрингу. Використання технології дозволяє збільшити кількість клієнтів, задоволених сервісом, та прибуток.

Плюси та мінуси підключення мобільного еквайрингу

Сьогодні в мережі можна прочитати безліч відгуків щодо мобільного еквайрингу. Зокрема, підприємці згадують:

  • легкість користування;
  • безпечність та швидкість виконання платежів;
  • мобільність;
  • відсутність потреби у придбанні та використанні додаткового обладнання.

Недоліками технології є необхідність використання тільки мобільного пристрою з гарною системою безпеки, яка дозволить захистити фінансові транзакції від доступу третіх осіб.
Звертайтеся в CrossPay та переконайтесь у перевагах мобільного еквайрингу з нашою допомогою.