Особливості міжнародного інтернет-еквайрингу

Виконуючи грошовий переказ на реквізити онлайн-магазину, який знаходиться в іншій державі, покупці стикаються з поняттям подвійної конвертації. Дуже часто присутність цього фактору робить фінансові транзакції невигідними, адже вони супроводжуються високими комісіями. Це суттєво впливає на настрої клієнтів інтернет-магазинів, які планували придбати продукцію онлайн.
Міжнародний еквайринг дозволяє представникам електронної комерції запропонувати власним клієнтам більш лояльні умови взаєморозрахунків. Інтеграція платіжного модуля міжнародної системи платежів допоможе сторонам виконувати платежі без:

  • подвійної конвертації;
  • високої комісії;
  • низької швидкості зарахування коштів.

Проведення міжнародних платежів за допомогою еквайрингу дозволяє зміцнити репутацію онлайн-магазину на ринках інших країн.

Навіщо потрібен міжнародний еквайринг?

Послуга міжнародних платежів сьогодні залишається дуже популярною серед покупців і підприємців, які здійснюють власну комерційну діяльність в мережі. Щоб виконувати швидкі платежі за кордон без перешкод та складнощів, потрібно використовувати інтернет-еквайринг. Інструмент дозволяє бізнесу зацікавити покупців з інших держав, запропонувати їм вигідний спосіб відправлення коштів у зручній для них валюті.
Крім того, міжнародні системи електронних платежів працюють за допомогою спеціальних шлюзів, які гарантують безпеку сторонам транзакцій. Система автоматично перевіряє операцію з-за кордону на підозрілість, присутність ознак шахрайства.

Як підключити міжнародний еквайринг?

Приймати валютні платежі із-за кордону можна на вигідних умовах, якщо звернутися до CrossPay за підключенням інтернет-еквайрингу. Співпраця з нашою компанією дозволить приймати та робити міжнародні онлайн-платежі фізичним і юридичним особам безпечно та з мінімальною комісією.