Принцип роботи масових виплат

Масові виплати через платформу CrossPay є повністю безпечними. Реєстрові поповнення здійснюються в кілька кліків через цей ресурс. Надіслати кошти на рахунок кількох підприємств України через платіжну систему неважко. Достатньо вказати одержувачів та поточну суму. Сервіс масових виплат зручний у використанні. Почати ним користуватися можна, пройшовши прості пункти реєстрації.

Вхід в особистий кабінет

Отримати доступ до платіжної системи можливо після реєстрації. Сервіс дає можливість проводити зарахування на будь-які банківські картки по всій Україні. Процес реєстрації відбувається в кілька етапів:

  • Реєстрація на сайті CrossPay.
  • Далі потрібно підтвердити електронну пошту, на яку здійснили реєстрацію.
  • Передати підтверджену електронну адресу менеджеру для активації особистого кабінету.

Перевага роботи з платіжною системою CrossPay – можливість здійснювати перекази протягом 24 годин. Інформація щодо масових виплат доступна в особистому кабінеті. Можна згенерувати детальний звіт.

Вигідні тарифи на послуги

Наша платформа забезпечує гнучку систему оплат. Здійснювати перекази на рахунки CrossPay можна без комісій. Це швидкий та зручний спосіб оплати товарів та послуг в інтернеті.

Кому підійде платіжна система?

СrossPay — це система для прийому платежів та проведення виплат на банківські картки. За кілька хвилин можна здійснити відправку коштів на рахунки по всій території країни. Це зручно для багатьох представників бізнесу.

  • Мікрофінансові організації щодня здійснюють перекази на картку. За допомогою нашої системи CrossPay можна в кілька кліків перерахувати суму, що не перевищує 150 000 гривень за один раз.
  • Використання платіжної системи для масових виплат актуально також для клінінгових компаній.
  • Маркетингові та рекламні агенції регулярно взаємодіють з багатьма партнерами. Надсилати платежі простіше з одного ресурсу.
  • Страховим компаніям не обійтися без якісної платіжної системи. Доступ до виплат 24/7 дає змогу надсилати гроші на будь-яку картку на вигідних умовах.

Що таке реєстрові поповнення?

Реєстрові поповнення ― це можливість одночасно здійснювати декілька платежів за різними реквізитами. Така система для ФОП, які регулярно розраховуються з партнерами, є вигідною. За кілька кліків можна сформувати декілька платежів. CrossPay здійснює переказ за лічені секунди. Достатньо вказати картку та суму. Платіж миттєво буде відправлений одержувачу. Ліміт виплати на одну картку становить 150 000 гривень. Цього достатньо для оплати будь-якої фінансової угоди.

Вигідна співпраця з CrossPay

Налаштування автоматизації в системі ― вигідна функція. Дані платежів зберігаються в системі. Наступні транзакції не вимагають повторного введення даних. Реєстрові виплати зручно проводити саме через такий сервіс. Надається гарантія на безпечність транзакцій. Можна отримати консультацію щодо кожної операції в будь-який час! Усі дані захищені надійним шифруванням. Відправлення здійснюється анонімно. Клієнт отримує кілька способів переказу коштів. Поточні процеси повністю автоматизовані, що значно спрощує ведення бізнесу. В особистому кабінеті доступна інформація про всі виплати. CrossPay – це вигідна співпраця для всіх фізосіб в Україні!