Загальна інформація про платіжні сторінки

Попри велику популярність інтернет-магазинів, багато українців та громадян інших країн продовжують не довіряти онлайн-оплаті. Причин для цього велика кількість, в тому числі питання щодо безпеки персональних та платіжних даних. Сторінка прийому платежів на сайті дозволяє зміцнити довіру клієнтів до електронної комерції, оскільки не передбачає переходу на інші ресурси для виконання фінансових транзакцій.
Використання платіжної сторінки має низку переваг: це ефективний спосіб персоналізувати сайт, використання різних способів оплати, швидке зарахування коштів.

Як повинна виглядати сторінка платіжного інтерфейсу

Компанія CrossPay рекомендує створити платіжну сторінку з використанням фірмового стилю, кольорів бренду. Підприємці можуть інтегрувати у власний інтернет-магазин різні формати інструмента: зовнішню платіжну сторінку або вбудовану форму переказу коштів.
Технологія передбачає присутність відповідного поля для заповнення платіжних реквізитів, інформації щодо замовлення, вибору методу оплати.

Як працює платіжна сторінка на сайті?

Принцип використання цієї методики:

  1. Клієнт замовляє товар або послугу на сайті компанії.
  2. Переходить до процедури оплати.
  3. Вводить у спеціальні поля реквізити платіжної карти або обирає спосіб оплати через Google Pay, Apple Pay.
  4. Підтверджує платіж через мобільний банкінг або за допомогою спеціального коду, надісланого на мобільний телефон.
  5. Відбувається списання коштів та формування платіжного документа.

Зацікавлені в тому, щоб зробити сторінку оплати на сайті? Звертайтеся в CrossPay. Допоможемо швидко створити та налаштувати платіжний інтерфейс.